У чоловіка виросли груди. Він отримає велику компенсацію

Фірма "Джонсон і Джонсон" повинна виплатити компенсацію чоловікові, який стверджує, що після прийому психотропних препаратів його груди виросли. Суд постановив, що бренд не повідомляв про побічні ефекти, пов’язані з прийомом ліків.

Коли Ніколасу Мюррей було 10 років, йому поставили діагноз: спектр аутичних розладів. Потім психіатр призначив препарат «Ріспердал», рекомендований пацієнтам, які борються із шизофренією або біполярним розладом. Через деякий час у підлітка почали рости груди, і дослідження показали гінекомастію. Зараз 26-річний чоловік вирішив подати в суд на "Джонсон і Джонсон", який відповідає за виробництво "Ріспердалу". Чотири роки тому суд присудив йому 1,75 мільйона доларів США відшкодування збитків, стверджуючи, що компанія-респондент нехтувала інформувати пацієнтів про побічні ефекти, пов’язані з наркотиками, не публікуючи попереджень про ризик вживання наркотиків для молоді. Компанія не погодилася на такий вирок, і справа перейшла до апеляційного суду, який у лютому 2018 року підтвердив рішення, але зменшив компенсацію до 680 тисяч. доларів.

Однак це ще не кінець, агентство Reuters повідомило про останнє рішення суду Філадельфії. Мюррей отримає відшкодування збитків у розмірі 8 мільярдів доларів. "Цей суд, як і суди в інших судових справах, знову наклав кримінальну відповідальність на корпорацію, яка цінувала прибуток більше, ніж безпеку та добробут пацієнтів", - заявили 26-річні адвокати Том Клайн та Джейсон Іткін. "Джонсон і Джонсон" отримали мільярди доларів ціною добробуту дітей", - сказали вони.

Компанія не погоджується з постановою суду, стверджуючи, що збитки "вкрай непропорційні початковій шкоді в цій справі, і "Джонсон і Джонсон" впевнені, що вони будуть скасовані". Бренд додав, що присяжні не отримали доказів про переваги прийому «Ріспердалу».

чоловік з грудьми виросли груди через препарати