Комунальний Лоєр допоможе у вирішенні питань ЖКГ та енергетики!

Буває часто, що в нас як у фізичних осіб або суб’єктів підприємницької діяльності виникають питання стосовно житлово-комунальної або енергетичної сфери, на які ми не можемо знайти конкретної для себе відповіді – швидко та по суті.

Іноді для того, щоб віднайти правду необхідно передивитися та вивчити багато джерел та проконсультуватися з кимось компетентним у конкретному питанні. Для того щоб не витрачати зайвий час на теоретичні пошуки, а при необхідності діяти практично, був організований Комунальний Лоєр – блог спеціальної юридичної допомоги для населення!

 Це зручна та інформативна платформа для висвітлення суті питань житлово-комунаної сфери та енергетики. Тут викладено ряд важливих матеріалів, які були опрацьовані та спеціально спрощені для сприйняття для того, щоб виявити суть без втрати важливих деталей та порушення нормативних норм. 

Отже,

• Які проблемні питання абонентського обліку лічильника на водопостачання?

• Як боротися із збільшенням вартості теплової енергії?

• Чи реально примусити ТЕЦ технічно переоснащитися?

• Чи є обгрунтованою плата за транзит теплової енергії?

• Як здійснювати оплату за порслуги у випадку несправного електролічильника?

• Чи є зірвана пломба з лічильника самостійним видом порушення?

• Чи можна уникнути розрахунку за "зеленим тарифом"?

• Самовільне пересунення сміттєвого бачка може бути приводом виклику в суд? 

• Чи можна змусити ОСББ провести автономне електропостачання в офіс? І т.д. 

Все, що ви хотіли б запитати, щоб оцінити власні ризики та міру відповідальності себе або відповідних до наданої/не наданої послуги установ, викладено тематично у вигляді корисних статей. Вони адаптовані для сприйняття з урахуванням доступності інформації для неспеціалізованого читача.

Також додатково є можливість поділитися обраною інформацією в популярних мессенджерах, що дозволяє відкривати та організовувати дискусії щодо конкретних питання. Але слід зауважити, що згідно з законом про захист авторських прав, необхідно обов’язкову посилатися на це джерело. 

Тому якщо ви маєте певні сумніви щодо правильності вирішення вашого питання в житлово-комунальній або енергетичній сфері, то цей момент скоріше за все вже обговорювався тут – в  рамках блогу Комунальний Лоєр – і знаходиться в архіві. А якщо ні, то вам варто лише підписатися, щоб отримувати останні новини щодо висвітлених питань. 

юридична допомога Комунальний лоєр ЖКГ та енергетики