Гаражні ворота: який тип краще вибрати?

На що звернути увагу при замовленні гаражних дверей?

Ринкова пропозиція гаражних воріт повинна задовольнити всіх, хоча останнім часом все більше людей зважилися на зручні секційні гаражні ворота Львів тут не є винятком.

Незалежно від того, який тип гаражних дверей ви виберете, завжди слід врахувати деякі проблеми, які дозволять уникнути додаткових витрат і, перш за все, ускладнень під час монтажу.

Необхідно звернути увагу на висоту перемички, тобто місце від кінця верхнього вхідного отвору до стелі гаража, яке має бути не менше 210 мм, щоб дверми можна було вільно користуватися як вручну, так і з приводом.

Довжина гаража є надзвичайно важливою для автоматичних гаражних дверей і в цьому випадку вона не повинна бути меншою 3,3 м.

Варто також пам’ятати, щоб на висоті не було елементів, які перешкоджають встановленню направляючих воріт, тобто труб або будь-яких опор.

Гаражні двері повинні бути зручними у користуванні, і це було б абсолютно неможливо, якщо ширина дверей буде занадто маленькою.

Мінімальна ширина гаражних воріт - 2,4 - 2,5 м, але для великої сімейної машини або позашляховика цього може виявитися недостатньо.

Мінімальна ширина дверей - 2,4 - 2,5 м

Завжди варто враховувати зовнішній вигляд проїзної частини і якщо вхід в гараж вимагає маневрування, то для безпеки та комфорту ширші гаражні двері будуть кращими.

Крім того, у нас все частіше буває більше ніж один автомобіль, що змушує задуматися про подвійні гаражні двері.

Практичність - це одне, але не варто забувати про естетичні питання.

Гаражні двері повинні ідеально відповідати як архітектурному стилю будинку, так і кольору фасаду та плитки.

Все ще залишається питання ціни, але це не повинно бути вирішальним фактором придбання конкретних гаражних дверей.

По суті, найбільш важливими є:

надійність,

комфорт використання,

енергоефективність,

естетика.

Добре утеплені ворота будуть більш дорогим вибором, але це дозволить заощадити на витратах на енергоносії.

Види гаражних воріт

Секційні гаражні двері

Секційні двері складаються з панелей, з'єднаних шарнірами, мінімальною товщиною 40 мм і щільно заповнених піною, що захищає від шуму і холоду.

Вони також забезпечують відмінну тепло- і звукоізоляцію.

Завдяки своїм ізоляційним властивостям та високій герметичності вони ідеально підходять для гаражів, що опалюються.

Єдиним недоліком може бути необхідність залишити простір на стіні або під стелею для напрямних, залежно від того, чи маємо ми справу з бічними або верхніми воротами.

Розпашні гаражні двері - найдешевше рішення

Основна перевага розпашних гаражних воріт, окрім ціни, простота конструкції, а отже, простота монтажу.

Ворота цього типу виготовляються з дубової, соснової або ялинової деревини або трапецієподібного листового металу. Вони складаються лише з дверних рам та навісних крил. Вони можуть бути утепленими, хоча найчастіше це не так.

Розпашні ворота мають свої недоліки. Перш за все, вони не дуже зручні у використанні. Вони доступні лише в ручній версії, тому завжди потрібно вийти з транспортного засобу, щоб відкрити таку браму. Вони також потребують багато місця на проїжджій дорозі, оскільки вони відкриваються в сторони, що також спричиняє багато проблем взимку, коли випадає сніг.

гаражні ворота гаражні ворота львів ворота львів