Елітне житло планують будувати поряд з Софійським собором у Києві

Стало відомо, щовже восени біля Софійського собору з'явиться нове елітне житло. Щоправда, мова йде незовсім про будівництво, а скоріше про реконструкцію.

Стало відомо, щовже восени біля Софійського собору з'явиться нове елітне житло. Щоправда, мова йде незовсім про будівництво, а скоріше про реконструкцію. Архітектори плануютьперебудувати заново дореволюційні будинки, істотно змінивши їхню початковуконцепцію.

Про планизабудовників повідомляє інформаційний щит, розташований на розі Стрілецькоївулиці та Георгіївського провулка. На ньому вказано, що на даній ділянцірозпочалися археологічні розкопки, а в подальшому заплановано відновленнябудинку Георгія Нарбута. Паралельно з цим навколо буде реконструйоване й історичне середовище тогочасу.

Значиться, щоархеологічні розкопки були замовлені ТОВ «Докіс». Щоправда, швидше за все, тутне обійшлося без компанії «НЕСТ». Це відомий девелопер, логотип якого присутнійна інформаційному щиті. На рахунку компанії вже є кілька успішно реалізованихреставраційних проектів. Наприклад, зовсім нещодавно вона добудувала офіснийцентр на Михайлівській площі. У найближчих проектах реконструкція садибиМіхельсона на Пушкінській.

 

До будівельногопроекту підключено архітектурне бюро «VIHAREV». Саме вони брали участь уреставрації будинку купця Новікова на Подолі. Зараз вони займаютьсявідновленням Центрального гастроному на Хрещатику.

Планується зробитинове житло максимально історично достовірним. Тут не буде кричущих фасадів абонадмірної висотності. Будинок повинен гармонійно вписатися в ландшафт і непорушувати природну гармонійність скверу, який буде розташований поруч з ним.Це важливо, оскільки об'єкт знаходиться в охоронній зоні ЮНЕСКО.

Можливо, післялегалізації азартних ігор в Україні, поряд з елітним житлом відкриєтьсягральний будинок. Але поки в проекті цього немає. Тож азартним гравцямдоводиться задовольнятися онлайн-казино, де теж можна зняти хороший джекпот. Аможна й просто пограти для задоволення, використовуючи бездепозитні фріспіни за реєстрацію.