EL Кравчук організовує шоу в прямому ефірі

Зірка української музики EL Кравчук, в свій день народження, презентує нове музичне шоу «Порошок від кохання».

На підготовку унікального шоу музикантові і його команді знадобився рік, але результат чудовий. На жаль через карантинні обмеженя, що діють в Україні, музичний захід буде транслюватися онлайн на каналі відеохостингу YouTube.

Основна програма шоу «Порошок від кохання» включає пісні з нового альбому (автор слів пісень: український учений-матеріалознавець, академік НАН України, доктор технічних наук, професор - Борис Гриньов; автор музики: Михайло Некрасов), а також золоті хіти за 25 років кар'єри співака. У програмі братиме участь балет Данс компані, хореограф Тоня Руденко переможниця шоу «Танці з зірками».

Художником постановником шоу виступив Василь Бондаренко. Технічне забезпечення надала компанія: Zinteco.

Легендарний EL Кравчук зі своїм яскравим і запальним шоу нікого не залишить байдужим! Чарівність і професіоналізм, шалена енергія і спілкування з аудиторією, створюють теплу і неповторну атмосферу свята. Свято і гарний настрій, завжди з нами.

Сьогодні співака турбують не тільки проблеми пов'язані з емоціями від втрат і зради, але і нові досягнення в астрофізиці і генній інженерії. Про все це можна буде почути в новій авторській програмі.

Додаткові питання можна задати по тел:

+380 95 586 02 32 Болтунов В'ячеслав

Посилання на трансляцію шоу «Порошок від кохання»:

EL Кравчук Порошок від кохання