Найбільш затребуваними фахівцями в Україні виявилися менеджери з продажу

04.10.2013, 09:33
Також цього року роботодавці активно шукали бухгалтерів

У першому півріччі 2013 найбільш затребуваними фахівцями в Україні виявилися менеджери з продажу. На їх частку припадає майже 9% від загальної кількості запитів роботодавців, повідомляє кадровий портал hh.ua, пише ІА "Наголос".

На другому місці в рейтингу найбільш затребуваних роботодавцями позицій - бухгалтери та головні бухгалтери (по 3%). Четверте місце зайняли менеджери з персоналу (2,4%), обігнавши на одну позицію юристів (1,6%).
 
У ТОП-10 запитів також потрапили секретар, фінансовий директор, аналітик, менеджер по роботі з клієнтами та комерційний директор.
 
Статистика запитів шукачів дещо відрізняється: першу позицію займає бухгалтер (1,7% від загального числа запитів), а на другому місці - водій (1,3%). У трійку лідерів також потрапив юрист (порядку 1,2%). Замикає ТОП-5 найбільш частих запитів офісних співробітників, які зайняті пошуком роботи, позиція адміністратора (0,7%).
 
У першу десятку запитів увійшли аналітик, головний бухгалтер, економіст, інженер, а також продавець-консультант.
 
Нагадаємо, роботодавці та шукачі в Україні постійно брешуть один одному: перші прикрашають умови роботи, а другі розповідають про неіснуючий досвід.
 
За матеріаламиСегодня
Джерело:
ІА "Наголос"
Ключові слова: 
RedTram

Коментарі

blog comments powered by Disqus