Вебінари від «Майкрософт Україна» триватимуть до середини травня

Анна Журавська 28.01.2013, 16:22
Стало відомо про розклад занять

Вебінари для вчителів розраховані на всіх працівників сфери освіти і охоплюватимуть як вузькі, так і широкі теми. Про це в ексклюзивному коментарі кореспондентові ІА «Наголос» сказала керівник програми «Партнерство в навчанні» компанії «Майкрософт Україна» Ольга Свириденко.

«Вебінари триватимуть до середини травня. Прослухати їх можуть усі без винятку працівники освіти. Для цього необхідно лише завантажити безкоштовний додаток. Теми вебінарів – різноманітні: це і вузькоспеціалізовані напрями для істориків, фізиків та хіміків, і «глобальні» - про використання хмарних сервісів, використання проектної методики у навчальному процесі, технологій Майкрософт. Плануємо також зробити окремий вебінар, присвячений ЗНО», - розповіла експерт.
 
О. Свириденко також додала, що теми вебінарів будуть коригуватися відповідно до побажань учасників.
 
Додамо, відповідно до листа МОНмолодьспорту, з 23-го січня 2013-го року розпочинається низка вебінарів, присвячених запровадженню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів. 
 
«Для участі у вебінарах необхідно мати комп`ютер з колонками, доступ до Інтернету, встановлений клієнт Lync Attendee. Інструкції щодо безкоштовного заван-таження та встановлення, розклад вебінарів є доступними за посиланням: http://microsoft.ua/webinar та у тематичній дискусії: «Вебінари для інноваційних освітян» на освітній мережі «Партнерство в навчанні», - йдеться у повідомленні.
 
Розклад вебінарів:
 
Джерело:
ІА "Наголос"
Ключові слова: 
вчителі, вебінари
RedTram

Коментарі

blog comments powered by Disqus